Ubytování

Vítáme vás v našem útulném ubytovacím prostoru v podkrovních místnostech Orlovny. Naše ubytování je zařazeno do turistického standardu a je ideální pro skupiny. Nabízíme dvě velké podkrovní místnosti vybavené lůžky a skříněmi, s kapacitou 5 a 10 osob + vybavenou kuchyňku a sociální zařízení.

Budeme rádi, pokud si pro vaši dovolenou, prodloužený víkend či jiný pobyt v Olešnici vyberete právě naše ubytování. Pobyt v Olešnici nabízí mnoho možností pro zábavu a poznávání. Navštivte modrotisk u Danzingerů zapsaný na seznam UNESCO, muzeum strašidel, muzeum veteránů nebo si užijte procházky krásnou krajinnou kolem Olešnice. V zimním období můžete si můžete zalyžovat v místním ski areálu.

Ubytování u nás může sloužit jako výborná základna pro návštěvu atraktivních míst v širším okolí. Objevte krásy Moravského krasu, navštivte Smetanovu Litomyšl, prozkoumejte hrady Pernštejn a Svojanov, zámek Lysice nebo jeskyni Blanických rytířů v Rudce u Kunštátu.

Přijďte k nám a užijte si pohodlný a zajímavý pobyt, plný krásné přírody, kultury a aktivit pro každou skupinu.

Aktuálně máme ubytovací kapacity dlouhodobě obsazeny. Nicméně k ubytování můžete využít Hotel Závrší, Penzion na Habeši nebo nově opravenou faru v nedalekém Bedřichově.


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky