Podporují nás

Děkujeme našim partnerům, kteří nás podporují v naší činnosti. Bez jejich podpory bychom nemohli provozovat tolik aktivit a Orlovnu postupně opravovat a zateplovat. Děkujeme!


Chcete nás také podpořit? Zde je několik možností:

Aktivní zapojení: chcete trénovat nějaký nový sport? Pomoci současným trenérům? Pomoci s občerstvením na turnaji? Nebo třeba odvézt mladé florbalisty na zápas? Ozvěte se nám a domluvíme se na podrobnostech. Naše činnost je založena na principu dobrovolnictví a dobrovolníků může být vždycky více :-)

Darem: budeme rádi, pokud se nás rozhodnete podpořit svým darem. Kontaktujte nás prosím, abychom mohli vystavit potvrzení o daru.

Prací: na Orlovně je práce jako na kostele. Výmalba, úklid, zateplování, sečení trávy na zahradě, opravy... Pokud u nás bude chtít strávit dobrovolnický den (což mnoho firem nyní umožňuje) nebo nám přijít pomoci, tak určitě najdeme práci, která vás bude bavit a nám moc pomůže.

Modlitbou: budeme vděční, pokud na nás budete pamatovat ve svých modlitbách.Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky